Péče o výrobky

Péče o prošívanou deku

Ačkoliv jsou bavlněné látky předem vysrážené, takže by neměly „pracovat“ a rovněž by neměly pouštět barvu, je v zájmu zachování jejich nejlepší kondice prát je odděleně od ostatního prádla na 30°C za použití šetrného programu “ruční praní” a volit menší otáčky při ždímání. Doporučuji používat prací prostředky neobsahující bělidla či optické rozjasňovače. Po vyprání ihned pověsit či položit na sušák a nechat volně uschnout. Sušení na sluníčku nedoporučuji kvůli blednutí a šednutí barev. Nepoužívejte sušičku! Poté lze deku vyžehlit při zvolení druhého stupně. Deku nelze čistit chemicky.

Péče o látkové hračky

Hračky lze prát ručně ve vodní lázni max. 30°C, nebělit, nežehlit, chemicky nečistit, nepoužívat sušičku.
Snímatelné části (kalhotky pro medvěda) lze prát v pračce na šetrný program „ruční praní“ max. 30°C. Po usušení lze vyžehlit při zvolení druhého stupně. Nepoužívejte sušičku. Nebělit, chemicky nečistit.

Péče o plstěné dekorace

Dekorace můžete otřít vlhkým hadříkem, nedoporučuji přílišné máčení ve vodě. Nebělit, nepoužívat sušičku, nežehlit, chemicky nečistit.

Péče o látkovo-koženkové výrobky:

Kosmetická taška

Taštičku lze šetrně vyprat odděleně od ostatního prádla, nejlépe ručně ve vodní lázni s teplotou 30°C. Nebělit, nesušit v sušičce, ale volně ve stínu, ideálně ve vodorovné poloze. Po vysušení lze vyžehlit pouze bavlněnou část a to na max. 150°C. Chemicky nečistit.

Psaníčko

Psaníčko lze šetrně vyprat odděleně od ostatního prádla, nejlépe ručně ve vodní lázni s teplotou 30°C. Pokud má poutko, nezapomeňte jej před parním odepnout. Nebělit, nesušit v sušičce, ale volně ve stínu, ideálně ve vodorovné poloze. Po vysušení lze vyžehlit pouze bavlněnou část a to na max. 150°C. Chemicky nečistit.