Doprava

Druh dopravy Česká republika Slovensko
Česká pošta – balík do ruky 139,- Kč
Česká pošta – balík na poštu 119,- Kč
Zásilkovna – balík do zásilkovny 89,- Kč 149,- Kč
Osobní odběr Strojovna – Krymská 439/24, Praha 10 0,- Kč 0,- Kč

 

Služba umožňuje doručení zboží již následující pracovní den od odeslání přímo na zvolenou adresu. Adresáta informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání. Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou na uložení zásilky na poště. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli. Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty – Sledování zásilek (Track&Trace). Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen.


Služba umožňuje doručení zboží přímo na jednu z 2 600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty – Sledování zásilek (Track&Trace).


Spolehlivé uložení zásilky a osobní vyzvednutí na vámi vybrané výdejně. Balíček nesmí překročit hmotnost 5 kg, maximální rozměr jedné strany 120 cm a maximální součet tří stran nepřesahuje 150 cm. Doba uložení zásilky je 5 dní.


Osobní odběr

Váš balíček si můžete po domluvě vyzvednout ve vršovické Strojovně. Zde si můžete osahat a
prohlédnout další kousky, není nad osobní kontakt 🙂